Apie mus

Nuo 2001 m. koncerną SCHWARZMÜLLER Lietuvoje atstovauja UAB „Ligranta“, per atstovavimo metus Lietuvoje pardavusi daugiau kaip 2000 priekabų ir puspriekabių. Vien 2007 metais UAB “Ligranta” pardavė 210 priekabų ir puspriekabių, o apyvarta sudarė 15,5 mln. litų. Bendrovės klientai – transporto kompanijos, kelininkai, miškų urėdijos, ūkininkai.

UAB „Ligranta“ specializuojasi ne tik puspriekabių, priekabų ir anstatų pardavimu, bet ir teikia remonto paslaugas bei prekiauja atsarginėmis dalimis. Jei detalės nėra sandėlyje, laikantis Schwarzmüller principų, ji greitai pristatoma iš sandėlių kitose Europos šalyse.

SCHWARZMÜLLER

Šiaurės Austrijoje įsikūrusi „Schwarzmüller“ kompanija – viena didžiausių puspriekabių, priekabų ir anstatų gamintojų Europoje. 


SCHWARZMÜLLER veiklos pradžia siejama su kalvio Jozefo ir jo brolio Vilhelmo Schwarzmüller 1870 metais atidaryta amatininkų dirbtuve. 20 a. 6-ame. dešimtmetyje Schwarzmüller modernizavo ir išplėtė savo gamybą, ko pasekoje tapo didžiausiu Austrijos transporto priemonių gamintoju. Šiandien įmonei Schwarzmüller vadovauja Vilhelmo ir Egono Schwarzmüller dukterys Beate Paletar ir Manuela Hasenberger - Schwarzmüller.

Schwarzmüller savo veiklą vykdo ne tik 10-yje gamyklų, bet ir 14-oje Europos šalių įkūrusiose gamintojo pardavimų atstovybėse. Austrijos rinkos lyderis ne tik gamina, parduoda, bet taip pat siūlo savo klientams platų servisų tinklą, kurį sudaro beveik 150 aptarnavimo punktų visoje Europoje.

Pagrindinės koncerno veiklos sritys – tentinių puspriekabių, šaldytuvų, savivarčių, cisternų, miškovežių, konteinerinių važiuoklių ir žemagrindžių transporto priemonių gamyba, pardavimas ir servisas, prekyba atsarginėmis dalimis.

Didžiausią produktų įvairovę siūlančio Europos gamintojo gamybinis pajėgumas kasmet siekia apie 13.000 priemonių. "Schwarzmüller" išskirtinis bruožas - kokybės siekimas, naudojant naujausius technikos pasiekimus ir ilgalaikę patirtį. 

Sertifikatai plačiau

1403071629098831

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.