Kompanijos „Schwarzmüller“ planai 2015 metais

Ankstesnė
Kompanijos „Schwarzmüller“ planai 2015 metais Kompanijos „Schwarzmüller“ planai 2015 metais
Sekanti

Kompanijos „Schwarzmüller“ planai 2015 metais

Kompanijos „Schwarzmüller" apyvarta 2014 metais išaugo dviženkle suma, tokių ir dar geresnių rezultatų vadovai tikisi ir 2015 metais.

Gamintojas skaičiuoja, kad 2014 metus užbaigė su 272 milijonu eurų apyvarta, kai tuo tarpu 2013 m. -  su 235 mil.  eurų. Aktyvesnis dalyvavimas rinkose, naujovių įvedimas į produktų gamą bei naujos paslaugos TOP sukūrimas davė grąžos.

Valdybos pirmininko Jano Wilhelmo Jongerto teigimu - 2015 metus koncernas užbaigs su 300 mil. eurų apyvarta. Tokį augimą jis numato dėl daugelio priežasčių: „ Statybos sektorius mums šiuo metu yra vienas įdomiausių, todėl investuojame, tobuliname ir siekiame geriausių rezultatų šioje srityje. Mūsų naujas, praeitais metais paradėtas pardavinėti produktas - Termo savivartė , skirta asfaltui gabenti, susilaukė klientų dėmesio, o tai padėjo išaugti apyvartai. Kadangi šių transporto priemonių pasiūla rinkoje maža -  prognozuojame, kad šiais metais jų išriedės tikrai daug iš mūsų koncerno dirbtuvių."
Pačiame produkcijos gamybos procese taip pat pasikeitė keletas detalių - gamybos perskirstymas pagal produkcijos specifiką, geresnių žaliavos tiekėjų radimas. Koncernas džiaugiasi, kad priimtas gamybos perskirstymo sprendimas dėl gamyklų Austrijoje, Vengrijoje, Čekijoje pasiteisino. Dabar transporto priemonės gaminamos tik toje gamykloje, kurioje yra joms pritaikyta gamybos linija. Taip pat suplanuota 2015 metais investuoti 10 milijonų eurų į aliuminio konstrukcijų įrenginius.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.