„Schwarzmüller“ sėkmė NUFAM parodoje!

Ankstesnė
„Schwarzmüller“ sėkmė NUFAM parodoje! „Schwarzmüller“ sėkmė NUFAM parodoje! „Schwarzmüller“ sėkmė NUFAM parodoje! „Schwarzmüller“ sėkmė NUFAM parodoje! „Schwarzmüller“ sėkmė NUFAM parodoje!
Sekanti

„Schwarzmüller“ sėkmė NUFAM parodoje!

Praėjusį savaitgalį praūžė NUFAM paroda Karlsruhėje, Vokietijoje. Joje dalyvavo ir koncernas „Schwarzmüller" su savo gaminiais.

Parodos lankytojai „Schwarzmüller" stende galėjo pamatyti kelių tipų transporto priemones: išlengvintą 3 ašių tentinę-užuolaidinę puspriekabę su nauja tento slankiojimo konkstrukcija, Termo izoliacinę savivartę puspriekabę, savivartę priekabą, puspriekabę slankiojančiomis grindimis bei miškui skirtą transporto priemonę .

Daugiausiai dėmesio susilaukė Termo izoliacinė savivartė bei savivartė priekaba. Abi šios transporto priemonės pirmą parodos dieną rado savo klientus ir po parodos iškeliavo tiesiai į darbo aikšteles.

Taip pat darbo turėjo ir „Schwarzmüller" atstovai - didelis srautas lankytojų, kurie smulkmeniškai domėjosi apie koncerno gaminamas naujas ir atnaujintas transporto priemones. Po tokio antplūdžio susidomėjusių „Schwarzmüller" vadovai dar kartą įsitikino, kad eina teisingu keliu - toliau investuos į naujausias technologijas, kad trasporto priemonės tarnautų ilgus metus.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.