Termoizoliacinės savivartės „Schwarzmüller“ jau Lietuvoje!

Ankstesnė
Termoizoliacinės savivartės „Schwarzmüller“ jau Lietuvoje! Termoizoliacinės savivartės „Schwarzmüller“ jau Lietuvoje! Termoizoliacinės savivartės „Schwarzmüller“ jau Lietuvoje!
Sekanti

Termoizoliacinės savivartės „Schwarzmüller“ jau Lietuvoje!

Pirmosios „Schwarzmüller" termoizoliacinės savivartės atkeliavo į Lietuvą. Didžiausia transporto infrastruktūros statybos bendrovė Baltijos šalyse „Kauno tiltai" savo parką papildė net keturiomis tokio tipo savivartėmis.

Kodėl termoizoliacinės savivartės?

Termoizoliacinės savivartės padeda išlaikyti ne tik pervežamo asfalto temperatūrą, tačiau tuo pačiu ir nepakitusią jo mišinio sudėtį bei kokybę. AB „Kauno tiltai" jau seniai dalyvaudami kelių,  tiltų, tunelių, oro uostų statybos projektuose supranta, kad nuo asfalto kokybės priklauso paklotos kelio dangos ilgaamžiškumas.

Termoizoliacinių savivarčių privalumai

Pats savivartės rėmas suvirintas iš Naxtra  plieno,  yra išlengvintas. 24 kubinių metrų lovys gali būti pagamintas iš aliuminio arba plieno pagal kliento pageidavimus. Savivartės lovio šonai, grindys ir galinis atverčiamas bortas yra visiškai izoliuoti 50 mm storio poliuretanine medžiaga, kuri išlaiko gabenamo krovinio temperatūrą. Loviui uždengti naudojamas sustiprintas (900g/m²) tentas su aliuminio lenta ir sukamąja rankena. Po izoliacijos danga yra sumontuoti penki Schwarzmüller temperatūros matavimo davikliai. Prijungus prie jų nuskaitymo aparatą bei printerį galima gauti tikslias ataskaitas apie temperatūros pokyčius pervežimo metu.

Koncernas „Schwarzmüller" džiaugiasi, kad AB „Kauno tiltai" pasirinko būtent jų gaminamas termoizoliacines savivartes. Kompanijos sutarė, kad šis bendradarbiavimas tik pradžia naujiems projektams ir darbams.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.