„Schwarzmüller“ savivarčiai statyboms ir ne tik

Ankstesnė
„Schwarzmüller“ savivarčiai statyboms ir ne tik „Schwarzmüller“ savivarčiai statyboms ir ne tik „Schwarzmüller“ savivarčiai statyboms ir ne tik
Sekanti

„Schwarzmüller“ savivarčiai statyboms ir ne tik

„Schwarzmüller" savivarčiai statyboms ir ne tik

Koncernas „Schwarzmüller" gamina puspriekabes, priekabas, kurios naudojamos ne tik statybose, karjeruose, žemės ūkyje, bet ir tiesiant kelius, visos jos yra pritaikytos biriems ir nebiriems produktams vežti.

Vienas paskutinių gamyklos įvykdytų užsakymų - firmos „Geiger" 10 naujų savivarčių , pritaikytų statyboms. Ši firma užsiima birių sunkių akmens mišinių, skaldos ir kitų panašių gaminių gabenimu, todėl, jų manymu, transporto priemonės turi būti patvarios ir ilgaamžės - ypač sunkiomis sąlygomis statybų aikštelėse. Inovatyvumas taip pat vaidina labai svarbų vaidmenį, todėl pasirinkdami „Schwarzmüller" savivartes jie niekada nedvejoja - juk gamyklos patirtis ir kompetencija siekia dešimtmečius.

Ypatingai tvirtos ir per daugelį metų ištobulintos „Schwarzmüller" rėmų konstrukcijos lemia gaminio ilgaamžiškumą. Be to, viena iš naujausių dažymo technologijų, užtikrinanti rėmo atsparumą korozijai daugiau nei 10-čiai metų, suteikia visas galimybes pateikti patikimą ir optimalų pagal savo technines charakteristikas gaminį.

Koncernas „Schwarzmüller" teikia visas garantinio aptarnavimo paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų Europoje. Be to, prailginus garantinio aptarnavimo laiką iki 2 metų, neabejojama gerėjančia transporto priemonių kokybe, ilgu tarnavimu bei mažesniais rūpesčiais klientams. Taip pat šios transporto priemonės reikalauja mažų priežiūros sąnaudų, yra maksimaliai pritaikytos pirkėjo poreikiams ir Lietuvos regiono sąlygoms.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.