Naujojo „Actros“ pristatymas – su „Schwarzmüller“

Ankstesnė
Naujojo „Actros“ pristatymas – su „Schwarzmüller“ Naujojo „Actros“ pristatymas – su „Schwarzmüller“ Naujojo „Actros“ pristatymas – su „Schwarzmüller“ Naujojo „Actros“ pristatymas – su „Schwarzmüller“
Sekanti

Naujojo „Actros“ pristatymas – su „Schwarzmüller“

Birželio pabaigoje pristatytas naujasis „Mercedes-Benz Actros“ – viena svarbiausių šių metų rinkos naujienų. Pasaulinė premjera Briuselyje pritraukė daugiau nei 400 įmonių vadovų ir politikų iš viso pasaulio.

„Daimler AG“ koncernas šiam renginiui ruošėsi itin kruopščiai ir nėrėsi iš kailio kurdami kuo efektingesnį pasirodymą. Pirmieji vaizdai nenuvylė - ekranų pagalba buvo chronologiškai prisiminti visi „Mercedes-Benz“ vilkikai bei jų paskirtis. Iš pirmo žvilgsnio pirmieji „Daimler AG“ koncerno kūriniai tikrai nublanksta, vėliau palyginus su naujuoju „Actros“.

Pristatant vakaro pagrindinį „kaltininką“, į pagalbą buvo pasitelktos tokių pačių spalvų kaip ir patys sunkvežimiai „Schwarzmüller“ puspriekabės - platformos, ant kurių puikavosi „Mercedes-Benz“ automobiliai ir benzino kolonėlės. Šis teatralizuotas „Schwarzmüller“ ir „Actros“ tandemo pasirodymas neliko nepastebėtas – premjeros dalyvius žavėjo suderintos transporto priemonės.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.