„Schwarzmüller“ puspriekabės - apsaugotos nuo korozijos

Ankstesnė
„Schwarzmüller“ puspriekabės - apsaugotos nuo korozijos
Sekanti

„Schwarzmüller“ puspriekabės - apsaugotos nuo korozijos

Korozija – tai metalų irimas dėl fizikinės ir cheminės sąveikos su aplinka, kai metalas pereina į oksiduotą būklę ir praranda jam būdingas savybes. Kova su korozija vyksta jau seniai, tačiau šiais laikais išeitis yra.

Prieš gaminant produktus, kurie turi polinkį į koroziškumą, visada yra apmąstoma, kaip to būtų galima išvengti. Europos standartizacijos įstaiga yra sukūrusi ir įtvirtinusi standarto ISO 12944-2 žymenį, kuriame aprašoma klasifikacija, apibūdinanti aplinkos veiksnių poveikį metalams.

Plienas – vienas iš metalų dažniausiai naudojamas daugelyje pramonės šakų. Ne išimtis ir sunkiojo transporto gamyba. Tokio transporto konstrukcijos turi būti ypač apsaugotos bet kokiu metų periodu nuo korozijos, nes jas veikia įvairiausi aplinkos veiksniai. Važiavimas skirtingu laiku, skirtingomis sąlygomis ir vietomis turi nesukelti jokių pasekmių.

Koncernas „Schwarzmüller“ norėdamas apsaugoti savo produktus, vadovaujasi pagrindinėmis nuostatomis ir naudoja auščiausio lygio anitkorozines priemones. Kadangi puspriekabių, priekabų ir anstatų gamyboje daugiausiai naudojama plieno, jis turi būti tvirtas ir atsparus bet kokiems aplinkos veiksniams.   „Schwarzmüller“ produktai priklauso C4, C5 ir C5-M kategorijai, apibūdinančiai atmosferos koroziškumą. C4 ir C5 kategorijų korozijos vyksmas vyskta pramoninėje atmosferoje, kai užteršimas sukeliamas teršalais (daugiausiai sieros dioksidu). C5-M – atmosferoje virš arba arti jūros. Šiai kategorijai priklauso sūrus vanduo, žvyras, kurie važiuojant transporto priemonei, patenka ant konstrukcijų.

Austrų koncernas deda dideles pastangas, kad jo produktai būtų maksimaliai apsaugoti nuo korozijos, todėl naudoja naujausias technologijas. Padengimo karštu cinkavimu (gilusis cinkavimas), kurio metu plienas yra panardinamas į voneles. Tai suteikia ilgesnį tarnavimo laiką bei atsparumą mechaniniams pažeidimams. Taip pat naudojamas plienas jau padengtu 20-25 mikronų storio cinko sluoksniu. Tokio plieno paviršius yra neakytas, vientisas ir puikiai tinkamas konstrukcijoms.

Korozija „Schwarzmüller“ produktuose neturi intensyvaus vystymosi, naudojant tokias apsaugas. Todėl esant atviroje vietoje plieną mažiau veikia ir tokie aplinkos parametrai kaip lietus, saulė, įvairiausi teršalai.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.