„Schwarzmüller“ patobulino žemagrindę priekabą

Ankstesnė
„Schwarzmüller“ patobulino žemagrindę priekabą
Sekanti

„Schwarzmüller“ patobulino žemagrindę priekabą

  Koncernas „Schwarzmüller" nuolat tobulina ne tik bortines , užuolaidines priekabas, puspriekabes ar šaldytuvus , bet ir didelį dėmesį skiria tokiai technikai kaip žemagrindės priekabos.
   Gabenant brangią negabaritę techniką ar įrangą skirtą statybos darbams, būtinas jų saugus tvirtinimas prie transporto priemonės. Dėl šios priežasties koncernas „Schwarzmüller" nuolat dirba techninės plėtros ir transporto priemonių patikimumo klausimais - kaip geriau pritvirtinti gabenamus objektus, kaip paskirstyti jų apkrovą, kaip pagerinti kokybę ir stabilumą.
   Visai neseniai iš koncerno dirbtuvių išriedėjo atnaujinta trijų ašių žemagrindė priekaba. Gamintojo atstovai teigia, kad ji pasižymi stabilesniu važiavimu, montuojamų dalių kokybe bei saugumu.

Svarbūs patobulinimai

   Žemagrindė priekaba pasižymi tvirta konstrukcija, kurios pagrindą sudaro išilginis bei išorinis rėmas. Šie atnaujinimai itin pagerino transporto priemonės judėjimo dinamiką ir stabilumą. Transporto priemonės apatinė platforma buvo prailginta 20 cm, todėl padidinus pakrovimo vietą gerokai prasiplėtė gabenamų negabaritinių objektų sąrašas.
   Žemagrindė priekaba buvo pertvarkyta taip, kad užtikrintų ne tik krovinių, bet ir pačios transporto priemonės patvarumą ir patogumą gabenimo momentu. Koncernas „Schwarzmüller" nuo šiol šonines apsaugas montuos tik aliuminines, taip bus išvengiama korozijos problemų. Taip pat visos atnaujintos žemagrindės priekabos turės LED žibintus, kurie garantuoja ilgaamžiškumą ir tarnavimo patikimumą lyginant su įprastais žibintais.

Rampos

   Konstrukcijos suprojektavimas yra labai svarbus ir lemiamas kriterijus renkantis transporto priemonę. Vienos svarbiausių projektuojamų dalių yra rampos, kuriomis užvažiuoja ar yra užtempiami gabenami objektai - tai gali būti traktorius, plento volas ar net asfalto klotuvas. Standartinių rampų ilgis yra 2700 mm, o naujo tipo žemagrindės priekabos sustiprintų rampų ilgis siekia 2800 mm. Plotis taip pat patobulintas ir padidintas nuo 710 mm iki 850 mm. Šie atnaujinimai žemagrindei priekabai yra svarbūs, nes važiuojant sumažėja vėjo pasipriešinimas ir padidėja stabilumas.

Tvirtinimo mechanizmų gausa

   Siekiant geresnio ir paprastesnio būdo užtikrinti gabenamo objekto stabilumą, koncernas „Schwarzmüller" naujoje žemagrindėje priekaboje sumontavo daugiau tvirtinimo kilpų ir rėme papildomai suprojektavo diržams ar rungams tvirtinti skirtų skylių. Tad iš viso žemagrindėje priekaboje dabar galima rasti: 7 poras tvirtinimo kilpų, kurių kiekviena išlaiko 10 tonų svorį, 6 poras tvirtinimo skylių rungams 100x50 mm ar diržams ir 5 poras kilpų išoriniame rėme, kurios daugiausiai naudojamos gabenti negabaritines transporto priemones ir kurių kiekviena gali atlaikyti 4 tonų svorį. Taigi tokia koncepcija gali užtikrinti saugų ir sklandų gabenamų objektų transportavimą.

Daugiau pasirinkimų

   Be trijų ašių žemagrindės priekabos, kurios ašių keliamoji galia yra 24 tonos, koncernas „Schwarzmüller" siūlo žemagrindes priekabas su keturiomis ir daugiau ašių. Jos skirtos vežti ypač sunkiai technikai,  techniškai pakrautų priekabų svoris nuo 44 tonų.
 
Koncernas „Schwarzmüller" yra didžiausias priekabų ir komercinių transporto priemonių gamintojas Austrijoje, turintis atstovybes kitose 20 Europos šalių. Tai yra vienas stambiausių transporto priemonių gamintojas Vidurio, Pietryčių ir Rytų Europoje. „Schwarzmüller" gali pasiūlyti platų asortimentą produktų: žemagrindes , savivarčius , cisternas , šaldytuvus , konteinerines važiuokles . Visos šios transporto priemonės pasižymi technologinėmis naujovėmis, išlaikant senas gamybos tradicijas ir aukščiausią kokybę.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.