Koncerno „Schwarzmüller“ pasirodymas IFAT Entsorga parodoje

Ankstesnė
Koncerno „Schwarzmüller“ pasirodymas IFAT Entsorga parodoje Koncerno „Schwarzmüller“ pasirodymas IFAT Entsorga parodoje Koncerno „Schwarzmüller“ pasirodymas IFAT Entsorga parodoje Koncerno „Schwarzmüller“ pasirodymas IFAT Entsorga parodoje Koncerno „Schwarzmüller“ pasirodymas IFAT Entsorga parodoje
Sekanti

Koncerno „Schwarzmüller“ pasirodymas IFAT Entsorga parodoje

Šiandien Vokietijoje Miuncheno mieste prasidėjo paroda IFAT Entsorga 2012, kurioje dalyvauja gerai žinomas austų koncernas „Schwarzmüller".
Ši paroda kasmet sulaukia daugiau kaip 2 mln. lankytojų iš viso pasaulio, kurie naujoves gali apžiūrėti 215 tūks. m² plote (180 tūks. m² uždarose patalpose ir 35 tūks. m² lauke).
Parodos metu koncernas „Schwarzmüller" pristatys patobulintas transporto priemones, teiks informaciją apie tolimesnę plėtrą, vystomus projektus. „Schwarzmüller" stendo lankytojai galės pabendrauti ne tik su atstovais, tačiau ir apžiūrėti eksponuojamus produktus - puspriekabę slankiojančiomis grindimis ir šonine siena, Jumbo tipo priekabas ir dar kitų šio gamintojo gaminamų transporto priemonių.
Koncerno „Schwarzmüller" atstovai teigė, kad ši paroda yra efektyvus būdas megzti ryšius su klientais bei teikti jiems tiesiogiai informaciją apie tai, kas ir kaip yra gaminama, kokie privalumai svarbiausi kiekvienoje iš transporto priemonių.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.