Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda

Ankstesnė
Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda
Sekanti

Koncerno „Schwarzmüller“ produkcijos paroda

   Koncernas „Schwarzmüller" kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet sukvietė savo esamus ar būsimus klientus bei visus, kurie neabejingi tranasporto naujovėms, į mugę, vykusią pačios gamyklos teritorijoje Hanzingo mieste, Austrijoje. Tiek daug - daugiau nei 100 - transporto priemonių buvo išrikiuotos įspūdingai didelėje aikštelėje.

   Didelis dėmesys buvo skirtas ne tik užuolaidinėms puspriekabėms, tačiau akis paganyti buvo galima ir į cisternas, didžiatūres ar žemagrindes, o smalsiausieji galėjo sudalyvauti eksursijoje po gamyklos patalpas.

   Lankytojus koncernas „Schwarzmüller " supažindino su priekabų rėmo gamybos ypatybėmis,  tačiau svarbiausių paslapčių neišdavė. Didelį susidomėjimą sukėlė modernios ir labai efektyvios gamybos priemonės, kurios leidžia pasiekti kuo geresnį tikslą - tai ir suvirinimo bei paviršiaus apdorojimo aparatai ir rėmo tiesinimo staklės ar kita įranga.

   Koncernas „Schwarzmüller " taip pat oficialiai pristatė jau rudenį pasirodžiusį naują produktą - užuolaidinę puspriekabę, atitinkančią TIR konvencijos reikalavimus su tai patvirtinančiu sertifikatu. Šis produktas buvo bene daugiausiai apžiūrinėjamas ir aptarinėjamas dėl daugybės privalumų - atskirai stumdomo stogo, prie išorinio rėmo prisukto aliumininio apsauginio profilio, kuris apsaugo rėmą ir nuo smūgių, ir nuo slaptaviečių kroviniams slėpti bei grindų, kurios sutvirtintos plieniniais omega profiliais.

   Komentuodami savo surengtą tradiciškai jų pačių vadinamą „namų mugę", Austrijos koncerno vadovai neslepė džiaugsmo ir pažadėjo nenutraukti šios tradicijos ir mugę rengti toliau kiekvienais metais.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.