Miškovežė priekaba, kurios svoris tik 3480 kg

Ankstesnė
Miškovežė priekaba, kurios svoris tik 3480 kg Miškovežė priekaba, kurios svoris tik 3480 kg Miškovežė priekaba, kurios svoris tik 3480 kg Miškovežė priekaba, kurios svoris tik 3480 kg
Sekanti

Miškovežė priekaba, kurios svoris tik 3480 kg

  „Koncernas „Schwarzmüller" pripažintas novatorišku kūrėju, kuris didelį dėmesį skiria priekabų, puspriekabių tobulinimui, todėl kuriant miškovežę priekabą vienas iš reikalavimų buvo - surinkti iš klientų nuomonę apie privalumus ir trūkumus tos technikos, kurią jie naudoja ir geriausiai žino, ko jiems reikia", - sako Manuelis Walkas, pardavimų vadybininkas, Zalcburgo provincijoje.
  Daugiausiai buvo konsultuotasi su miško kirtimu ir medienos pervežimu užsiimančia bendrove Prommegger Holzernte.
  Ši lengva 3 ašių miškovežė priekaba turi daugiau privalumų nei 2 ašių priekaba. Manuelis Walkas įvardija, kad trečia ašis ir dvigubi ratai suteikia daug daugiau saugumo vežant medieną miškingu keliu.
  Daugelis miško kirtimu ir medienos pervežimu užsiimančių bendrovių džiaugiasi, kad nedidelis tarpuašis pagerina šios transporto priemonės manevringumą. Taip pat šios 3 ašių miškovežės priekabos privalumas tas, kad galinės ašies perkrova yra neįmanoma, o tai dažniausiai pasitaiko 2 ašių priekaboms.
  Saugesniam medienos išvežimui, sumontuota du ExTe M10 rungų laikikliai su 4 vnt. aliumininiais rungais (anuoduoti su oranžinėmis juostomis). Maksimalus miškovežės priekabos pakrovimo aukštis 2.800 mm, bendras aukštis nekrautos - 3.970 mm. Rungų poros apkrova yra 10t. Du papildomi skersiniai palengvina pakrovimo ir iškrovimo darbus. Fiksuotas miškovežės 40mm diametro sukabintuvas, 7° paslankumas aukštyn-žemyn. Lengvasvorė miškovėžė turi ašių apkrovos daviklį, kuris gali būti reguliuojamas tiesiogiai iš krano ar vilkiko kabinos. Taip pat sumontuota vidurinė pakeliama ašis, kuri automatiškai pasikelia nuo esamo apkrovimo. O tai mažina padangų nusidėvėjimą.
  Visi kabeliai ir laidai tvarkingai sudėti į dėžę, kad nebūtų pažeisti. Nuimamas purvasaugis leidžia lengvai ir greitai uždėti sniego grandines.
Miškovežės privalumai:
  • Sava masė tik 3480 kg
  • Bendras ilgis 5200 mm, tai idealu vežti medieną nuo 3 iki 6 metrų
  • Priekabos ratai 265/70 R 19.5'', su BPW ašimis, EBS ir stabilumo programa
  • 19,5'' padangos leidžia pakrovimo aukštį iki 1170 mm.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.