„Schwarzmüller“ koncernui – apdovanojimas

Ankstesnė
„Schwarzmüller“ koncernui – apdovanojimas
Sekanti

„Schwarzmüller“ koncernui – apdovanojimas

   Kaip ir kiekvienais metais Vokietijos transporto ir logistikos žurnalas „VerkehrRundschau" įmonėms teikia apdovanojimus renginyje „Image Awards". Šiuose apdovanojimuose Vokietijos vežėjai ir transporto bendrovės renka geriausius krovininių transporto priemonių prekių ženklus.

   Priekabų ir antstatų kategorijoje 11 ar daugiau krovininių transporto priemonių parką valdančios bendrovės išrinko „Schwarzmüller" vienu iš geriausių prekės ženklų ir skyrė jam 3 prizinę vietą. Surinkęs 740 taškų už įvaizdį ir 96,6% už žinomumą, koncernas buvo apdovanotas 2013 m. apdovanojimu.

   Mažiau nei 10 transporto priemonių parką turinčios bendrovės manė, kad „Schwarzmüller" prekės ženklui reikia skirti 4 vietą, ir duoti 91,3% už žinomumą.

   Šie rezultatai rėmėsi 400 vadovų reprezentacine apklausa, kuri buvo paskelbta savaitinio Miuncheno žurnalo „VerkehrsRundschau" užsakymu. Tyrimo metu buvo palygintos visos bendrovės, kurios yra susijusios su krovininėmis transporto priemonėmis Vokietijoje ir / arba turi krovininių transporto priemonių parkus. Lemiami veiksniai, į kuriuos buvo atsižvelgta balsuojant, buvo šie: rinkos dalis Vokietijoje, teritorijos apimtis ir prekės ženklo žinomumas tarp sprendimus priimančių atsakingų asmenų. Taip pat buvo atsižvelgta ir į visuomeninius rinkos dalies tyrimus, apyvartą ir ekspertų apskaičiavimus.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.