ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti

Ankstesnė
ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti
Sekanti

ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti

Naująją ULTRALIGHT „Schwarzmüller" puspriekabę jau galima įsigyti.

Praeitais metais ši puspriekabė buvo pristatyta parodoje, tačiau nebuvo parduodama, nes koncernas „Schwarzmüller" norėjo įsitikinti, kad sunkiausiomis ir sudėtingiausiomis darbo sąlygomis ši puspriekabė ištikimai tarnaus klientams. Išlaikiusi tokį egzaminą puspriekabė yra pilnai pasiruošusi integruotis į transporto priemonių rinką.

Naują ULTRALIGHT „Schwarzmüller" puspriekabę po beveik dvejus metus trukusio intensyvaus kūrimo ir testavimo etapo jau gali įsigyti vartotojai. Rezultatai kalba patys už save - nepaprastai lengvos platformos puspriekabė su įvairia komplektacija, sveria tik 4850 kg.

ULTRALIGHT puspriekabės svoris palyginti su įprastinių yra beveik 1500 kg mažesnis, o tai didelė nauda klientams, nes į transporto priemonę galima daugiau pakrauti.

Naujai sukurta puspriekabė prisideda prie aplinkos saugojimo, nes lengva konstrukcija sumažina degalų sąnaudas iki 3%, o taip pat ir CO2 išmetimą į aplinką. Per vienerius metus įmonė, turinti tokią transporto priemonę, gali sutaupyti dėl mažesnių degalų sąnaudų ir gauti didesnes pajamas dėl galimybės iki 7% padidinti vežamų krovinių svorį. Šis ekonominis pranašumas leidžia manyti, kad tai apsimoka!

ULTRALIGHT transporto priemonė gali būti montuojama su bortais, kaip anstatas ar skirta vežti popieriui ir ritiniams.

Žinoma, ULTRALIGHT transporto priemonės konstrukcija sukurta taip, kad krovinio saugumas atitinka visus reikalavimus. Standartinis krovinio tvirtinimo sertifikatas XL pagal DIN EN 12642 reikalavimus šiai puspriekabei buvo patvirtintas ir gali būti suteiktas gėrimų arba popieriaus ritinių gabenimui.

Techninė puspriekabės informacija

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.