Cisternos - kokios jos?

Ankstesnė
Cisternos - kokios jos? Cisternos - kokios jos? Cisternos - kokios jos? Cisternos - kokios jos?
Sekanti

Cisternos - kokios jos?

Jau seniai žinoma, kad koncernas „Schwarzmüller" savo klientams siūlo įvairių rūšių produktus - nuo paprasčiausių tentinių puspriekabių iki skirtų skysčiams, atliekoms vežti ar talkinančių statybų sektoriuje transporto priemonių. Taip pat gamintojas garsėja transporto priemonių pagal individualius užsakymus gamyba. Cisternos - šis produktas yra gaminamas tik pagal specialius kliento poreikius ir jo tenka laukti iki pusės metų, kol transporto priemonė išriedės iš dirbtuvių.

Du pasirinkimai

Cisternoms pasirinkti galimi du variantai: pirmas, cisterna iš aliuminio , kuri yra skirta transportuoti naftos produktams, antras, cisterna pagaminta iš plieno , su kuria transportuojamos tokios medžiagos kaip bitumas, chemikalai, maisto produktai ar Ad-Blue karbamido tirpalai. Daugiausiai susidomėjimo sulaukia aliumininės cisternos , kurios gali būti gaminamos pačios įvairiausios komplektacijos. Visos cisternos gaminamos pasitelkiant patirtį ir technologijų naujoves. 

Naujų technologijų išmanymas

„Schwarzmüller" koncerne dirba tik kvalifikuoti darbuotojai, išmanantys įvairias birių ir skystų krovinių rūšis, cisternos ženklinimą, krovinio takumą, reikalingą atskirų sekcijų skaičių, cisternos bei krovinio svorį ir tūrį, plovimą pagal EFTCO reikalavimus, termoizoliaciją, ATP sertifikavimą, ADR reikalavimų atitikimą, autonominį krovinio pašildymą, užpildymo ir išpylimo siurblius, kompresorius, angų apsaugas, termometrus, jungčių, perėjimų (adapterių) techninius parametrus, žarnų ilgį, metrologinį kalibravimą, slėgio palaikymą, skaitiklius, plombavimo galimybes ir kitus reikalavimus.

Saugumo sistemos

Naujai įkurtomis techninės būklės laboratorijomis koncernas „Schwarzmüller" siekia pagerinti saugumą ir užtikrinti, kad pripildytos cisternos atitiks visus keliamus reikalavimus ir turėtų išliekamąją vertę po daugelio eksploatavimo metų. Be to, tokios sistemos kaip elektroninė trajektorijos stabilizavimo sistema, apsaugos sistema, navigacija, blokavimo, duomenų perdavimo buvo papildomai pradėtos montuoti transporto priemonėse pagal klientų pageidavimus. Tai padėjo dar stipriau įsitvirtinti Europos rinkoje.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.