Vežėjų parkuose populiarėja „Schwarzmüller“ transporto priemonės

Ankstesnė
Vežėjų parkuose populiarėja „Schwarzmüller“ transporto priemonės Vežėjų parkuose populiarėja „Schwarzmüller“ transporto priemonės
Sekanti

Vežėjų parkuose populiarėja „Schwarzmüller“ transporto priemonės

Austrijos transporto priemonių gamintojas „Schwarzmüller" dėl padidėjusios priekabų ir puspriekabių paklausos jau šiemet pasiryžęs didinti savo produkcijos realizavimo apyvartą 5 proc. arba iki 240 mln. eurų.

Pasak koncerno komercijos direktoriaus Jan'o Willen'o Jongert'o, gamybos plėtrą šiemet paskatino ženkliai išaugusi produkcijos realizavimo apimtis. Apyvartos didinimas pirmiausia susijęs su tuo, kad „Schwarzmüller" priekabos ir puspriekabės pagal bet kurią pritaikymo sritį siūlo didesnę, nei rinkos konkurentai, leidžiamą eksploatacinę apkrovą. Be to, nuo praėjusių metų rugsėjo šis gamintojas naujų priekabų ir puspriekabių garantijos laikotarpį pratęsė iki 24 mėn. Garantijos galiojimo laikotarpiu klientas privalo po vienerių metų pirmą kartą kreiptis į techninės priežiūros centrą, suteikiant galimybę tai atlikti 3 mėn. anksčiau arba vėliau, bet nuvažiavus ne daugiau kaip 125 000 km.

Dėl ekonominės krizės padarinių 2009 ir 2010 m. koncerno produkcijos realizavimo apyvarta buvo kritusi net iki 54 proc., tačiau nuo 2011 m. pasiekti pirmieji teigiami rezultatai, o šiemet produkcijos gamybos apimtį teks ženkliai padidinti. Planuodamas gamybos plėtrą, artimiausioje ateityje „Schwarzmüller" koncernas pasiryžęs savąjį kapitalą padidinti daugiau nei 50 proc.

www.cargonews.lt

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.