Sėkmės garantas – nestandartiniai sprendimai

Ankstesnė
Sėkmės garantas – nestandartiniai sprendimai Sėkmės garantas – nestandartiniai sprendimai
Sekanti

Sėkmės garantas – nestandartiniai sprendimai

Koncernas „Schwarzmüller" garsėja specialiomis technologinėmis inovacijomis, kurias pritaiko gaminant priekabas ir puspriekabes. Pasiekti rezultatai įvertinami ne tik pačių gamintojų, bet ir transporto priemones turinčių klientų. 

Gamyba pagal specialų užsakymą 

Didžioji dalis „Schwarzmüller" transporto priemonių yra gaminamos tik pagal individualius kliento užsakymus. Visi konstrukciniai sprendimai yra derinami ir su inžinieriais, ir su pačiu klientu, kad kiekviena transporto priemonės dalis būtų apgalvota ir tobulai tinkanti. Toks sprendimas padeda tarpusavyje bendradarbiauti ir rasti klientui tinkamiausią transporto priemonę.

Įgyvendinti projektai

Koncerno „Schwarzmüller" ir transporto kompanijos „Palm Logistik GmbH & Co" bendras darbas - puspriekabė, skirta popieriui (Old- New-Paper) vežti. Ši transporto priemonė buvo palengvinta, joje sumontuota papildoma krovinio tvirtinimo sistema. Tokia puspriekabės transformacija transporto kompanija yra itin patenkinta, nes vienu šūviu nušovė du zuikius. Pirma - dėl integruotos papildomos krovinio tvirtinimo sistemos įmonė sutaupo transportuodama makulatūrą ar kitus krovinius (kartoną, juostas ir t.t.). Antra  -  dėl galimybės pakrauti daugiau, nes pasinaudojant konstrukciniais ir medžiagų parinkimo metodais, savą masę galima sumažinti iki 6,2 tonos. Taip pat nereikia pamiršti kito esamo varianto - Mega puspriekabės, kuri nekrauta sveria 7 tonas.

Sunkiojo metalo gamintojas „Friedrich Kicherer KG" pagal savo poreikius patobulino transportavimo sistemą „Schwarzmüller" transporto priemonėse, skirtose vežti statybines medžiagas. Tokios sistemos sumontavimas transporto priemonėje atsieina nepigiai, tačiau atsipirkimas numatomas jau antrais naudojimo metais. „Schwarzmüller" transporto priemonėse, skirtose vežti statybines medžiagas, ant grindų skersai buvo sumontuota 16 guminių apsaugų vietoje anksčiau montuojamų medinių lentų. Šios gumos apsaugo krovinį ne tik nuo apgadinimų, tačiau ir pats pakrovimo/iškrovimo laikas sutrumpėja 10-15 minučių.

Nesibaigiantis bendradarbiavimas 

Koncernas „Schwarzmüller" bendradarbiauja ne tik su Vokietijos įmonėmis, tačiau ir kitų šalių kompanijomis. Gaunama vis daugiau specialių užsakymų, kurie derinami su kliento pageidavimais.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.