Negabaritinės technikos pervežimas tapo lengvesnis

Ankstesnė
Negabaritinės technikos pervežimas tapo lengvesnis Negabaritinės technikos pervežimas tapo lengvesnis Negabaritinės technikos pervežimas tapo lengvesnis Negabaritinės technikos pervežimas tapo lengvesnis
Sekanti

Negabaritinės technikos pervežimas tapo lengvesnis

Negabaritinės technikos pervežimas – tai iš pažiūros sudėtingas procesas, kuriam reikia specialios technikos, įrangos. Svarbiausia – turėti techniškai tvarkingą gabenimo techniką, kuri atitinka sunkių krovinių pervežimo taisykles.

Negabaritinė technika gabenama vilkikais su specialiomis žemagrindėmis puspriekabėmis –platformomis, pritaikytomis vežti nestandartinio ilgio, pločio, aukščio ir/ar svorio krovinius.
Šiose žemagrindėse puspriekabėse – platformose sumontuojami sustiprinti agregatai, pagalbinės hidraulinės ir pneumatinės sistemos. Tokios technikos konstravimas, modeliavimas ir gamyba užtrunka keletą mėnesių, panaudojant pažangiausias technologijas. Tačiau ilgas procesas duoda puikių vaisių – puspriekabė-platforma pritaikoma vežti negabaritinę techniką.

Koncernas „Schwarzmüller“ nuolat vykdo įvairiausius projektus, o vienas iš jų – „Technikos pritaikymas negabaritams gabenti“. Konstruktoriai nuolat projektuoja žemagrindes platformas, pritaikomas gabenti statyboms, miško darbams ar kitai veiklai reikalingą techniką.

Šiose platformose naudojama tik sustiprinta važiuoklė, montuojami specialūs tvirtinimai, įrengiamos papildomos ertmės diržams, rampoms ir lygiai platformai pritaikoma speciali danga. Vienos svarbiausių projektuojamų dalių yra rampos, kuriomis užvažiuoja ar yra užtempiami gabenami objektai – tai gali būti miškakirtis, traktorius, plento volas ar net asfalto klotuvas. Viskas yra pritaikoma skirtingai pagal reikalavimus tam tikrai negabaritinei technikai transportuoti.

Paskutiniai suprojektuoti kūriniai – 3 ašių žemagrindė puspriekabė , skirta gabenti miškakirtį bei 4 ašių priekaba, skirta statybos technikos transportavimui. Koncerno „Schwarzmüller“ koncepcija – užtikrinti saugų ir sklandų gabenamų objektų transportavimą. Jos įgyvendinimui konstruktoriai bei kiti darbuotojai skiria labai daug laiko ir pastangų, kad pagaminta transporto priemonė atitiktų visus ir kliento, ir įstatymų reikalavimus.

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.