Termo savivartės jau keliuose!

Ankstesnė
Termo savivartės jau keliuose! Termo savivartės jau keliuose! Termo savivartės jau keliuose!
Sekanti

Termo savivartės jau keliuose!

Koncernas „Schwarzmüller“ iš savo dirbtuvių išleido visiškai naują transporto priemonę – 3 ašių pilnai aliumininę termo savivartę puspriekabę. Šis transportas turi išlengvintą rėmą, todėl sava masė siekia tik 4,8 tonas, o priklausomai nuo vilkiko duomenų naudinga apkrova gali būti 30 tonų.

Nuo 2015 metų visoje Vokietijoje įsigalios įstatymas leidžiantis asfalto mišinius vežti tik su termo savivartė mis, todėl didžioji dalis įmonių suskubo įsigyti būtent tokias transporto priemones. Tuo džiaugiasi ir „Schwarzmüller“ gamykla, nes tobulėjimas ir ėjimas į priekį kuriant naujus produktus tik stiprina pozicijas rinkoje.

Termo savivartės gaminamos tik iš aukščiausios kokybės, drėgmei ir iki 200 laipsnių Celcijaus karščiui atsparių medžiagų. Izoliacinė skarda yra su kompensuojamosiomis siūlėmis, kurios keičiantis temperatūrai neleidžia deformuotis rėmui. Šilumos praradimas sumažinamas iki minimumo termo tentu viršuje.

Šioje transporto priemonėje taip pat sumontuoti 5 temperatūros jutikliai, kurie nuolat teikia informaciją apie savivartės lovyje esančią šilumą. Informaciniame skyde visada galima sužinoti, kokia buvo temperatūra tam tikrą valandą ar dieną, ir šią informaciją atsispausdinti.

Koncernas „Schwarzmüller“ džiaugiasi galėdamas savo gaminiuose montuoti tik geriausių gamintojų dalis, todėl visos transporto priemonės pirkėjams tarnauja ilgai.

Primename, kad visoms „Schwarzmüller“ pagamintoms transporto priemonėms suteikiama 2 metų garantija !

Prekiaujame naujomis priekabomis

didelis naujų priekabų ir puspriekabių pasirinkimas

sprendimas: SKEMTA

2007 © UAB „Ligranta“. Visos teisės saugomos.